468x60 Ads

1

Skoki 2012 1.1

SKOKI 2012 wprowadzą turnieje, własne rozgrywki oraz puchar świata.

Zapanuj nad ośnieżonymi stokami zanurzając się w głąb ekscytującego świata profesjonalnych skoków narciarskich. Zjeżdżaj po skoczni przy zabójczych prędkościach, walcz o równowagę z silnym, lodowatym wiatrem, a potem wybij się i leć by pobić najlepszych skoczków świata w tej pełnej ekstrawagancji dyscyplinie sportów zimowych.

Jako najnowszy dodatek do sprzedanej w milionach egzemplarzy oryginalnej serii Ski Jumping od Vivid Games, SKOKI 2012 wprowadzą turnieje, własne rozgrywki oraz puchar świata na ponad dwudziestu rzeczywistych skoczniach narciarskich.

Dzięki zróżnicowaniu i możliwości wyboru sterowania dotykowego i żyroskopowego tytuł ten wprowadzi gracza w niesamowicie realistyczne doświadczenie. Poprowadź swojego skoczka w dół zjazdu, precyzyjnie oderwij się od skoczni a potem leć ze stylem i gracją.

Jednak nie tylko odległość twojego skoku ocenią sędziowie – ta gra wymaga umiejętności w rozpoznaniu i kontrolowaniu aerodynamiki, aby za moment pokazać zwinność i równowagę przy widowiskowym lądowaniu, które tylko najlepsi skoczkowie są w stanie osiągnąć.

- Pełna grafika 3D
- Ponad 20 rzeczywistych skoczni narciarskich
- Globalne statystyki online
- Szybka Rozgrywka, Puchar Świata, Turniej i inne tryby
- Możliwość tworzenia własnych rozgrywek
- Trzy metody sterowania
- Personalizacja zawodnika

link1
link2

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

0 komentar:

Posting Komentar

Hey...silahkan comment yah di blog jason!!!